Компанія є членом Всеукраїнської спілки автоматизаторів бізнесу (САБ), приймає участь в створенні та впровадженні інформаційних систем класу ERP для автоматизації бізнесу підприємств.

Основний напрямок робіт компанії - розробка, поставка, впровадження та супровід комплексних рішень для автоматизації фінансово-господарської діяльності підприємств і корпорацій.

Відмітна риса розробок «КомІнТех» - всебічне врахування специфіки різних галузей і типів підприємств, реалізація спеціалізованих «галузевих» програм.
На даний момент детально відпрацьовані рішення для вугільної промисловості, енергетики, зв'язку, банків, харчової промисловості, будіндустрії, бюджетної сфери, оптової та роздрібної торгівлі, сільського господарства, автотранспорту, хімічної галузі, машинобудування та ін.

Компанія внесена до державного реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, має свідоцтво державного департаменту інтелектуальної власності України.

Pішення від КомІнТех дозволяють:

  • вести багатопланову систему бухгалтерії;
  • реалізувати механізм розрахунків по оплаті праці персоналу з урахуванням особливостей підприємства;
  • підключати розроблений інструментарій для повноцінного врахування галузевої специфіки;
  • управляти собівартістю продукції, контролювати рентабельність підприємства як в цілому, так і по напрямками діяльності та багато інше.

Співробітники компанії мають сертифікати:

Назва екзаменуКількість спеціалістів
Професіонал з технологічних питань10
Професіонал. ERP Управління підприємством для України 210
Професіонал. Бухгалтерія 8 для України10
Професіонал по підсистемі «Бюджетування» в «Підприємство 8. Управління Виробничим Підприємством»2
Професіонал. Документообіг 10
Професіонал. Зарплата і управління персоналом для України11
Професіонал. На знання основних механізмів і можливостей платформи12
Професіонал. Роздрібна торгівля2
Професіонал по підсистемі МСФЗ в «Підприємство 8. Управління Виробничим Підприємством»2
Професіонал. Управління виробничим підприємством для України3
Професіонал. Управління торгівлею для України8
Спеціаліст по прикладному рішенню «Бухгалтерія 8 для України»4
Спеціаліст по платформі «Підприємство 8»3
Спеціаліст з методології підсистеми «Управління виробництвом» в прикладних рішеннях 2
Спеціаліст. Управління торгівлею 8 для України2
Спеціаліст. Зарплата і управління персоналом 8 для України5
Спеціаліст-консультант по впровадженню бюджетування в BAS ERP1
Спеціаліст-консультант з впровадження управлінського обліку в BAS ERP2
Спеціаліст-Консультант по впровадженню підсистеми Управління виробництвом і організація ремонтів в типовому рішенні BAS ERP1

Сертифікат ISO 9001:2015
У травні 2018 року наша компанія пройшла процедуру сертифікації на відповідність стандартам системи менеджменту якості (СМЯ) і отримала міжнародний сертифікат ISO 9001: 2015 по напрямках:

  «Розробка, введення в експлуатацію та супровід інформаційних систем і програмних продуктів. Забезпечення IT - ресурсами, включаючи поставку програмного забезпечення, консультації, навчання та інші послуги в області інформаційних технологій. Комплексні послуги з автоматизації управління і обліку на підприємствах замовника».

Аудит проводила міжнародна компанія компанії Bureau Veritas Certification (BVC).БЮРО ВЕРІТАС УКРАЇНА
Підготовка і проведення сертифікації дозволили поліпшити систему управління підприємством, підтвердили відповідність організації робіт в нашій компанії вимогам СМК. Основна мета отримання стандарту ISO - побудова такої моделі процесів, яка б дозволила досягти максимальної ефективності.За результатами аудиту компанія не отримала жодного зауваження і невідповідності вимогам стандарту. Це означає, що ми можемо гарантувати нашим партнерам якість послуг, надійність і безпеку. Комінтех визначив для себе головну мету системи якості - орієнтацію на замовника. Це наш посил партнерам - сьогоденням і майбутнім. І наш стимул виконувати свою роботу на високому професійному рівні.

Сертифікат ISO 9001:2015

Сертифікат «Компанія року 2023»
Результатом експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру стало входження ТОВ «КОМІНТЕХ КИЇВ» до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2023 та отримання відзнаки «Компанія року 2023».

Сертифікат «Компанія року 2023»